שירות לקוחות  054-7380607   050-4277737

מומחים ברשתות שקופות, פרגולות וסגירות חורף מאלומניום

  1. ראשי
  2. /
  3. מאמרים

ונציה קליר מערכת רשת גלילה שקופה ומתוחה המותקנת במסגרת אלומיניום עדינה הנצמדת בעזרת מגנט חזק לכנף, מה שמאפשר להתקינה בכל בית ובכל פתח ללא הכנה מיוחדת.
רוצים להיות בפנים אבל עדיין להרגיש בחוץ? רשתות ביתיות נגד יתושים הלכו והשתכללו בשנים האחרונות ומציעות כעת פתרונות יוצאי דופן למלחמה נגד החרקים. זו היא החברה שתדאג להתקין לכם רשת שתבטיח להשאיר את המזיקים מחוץ לביתכם הנעים
חברת קליר-מש מספקת רשתות פליסה, רשתות הזזה ושאר סוגים של רשתות לכל החלונות והדלתות.
היתרון המשמעותי ביותר של רשתות היתושים שמציעה חברת קליר-מש הוא היותן שקופות.
זקוקים לרשתות נגד יתושים? מחפשים רשת מתאימה לחלון צר וקטן? רשתות נגד יתושים אקורדיון של חברת קליר-מש הן הפתרון.
רשתות לחלונות נגד יתושים אפשר וכדאי להתקין בכל סוגי החלונות בבית. אם תתקינו רשתות רק בחלק מהחלונות בבית היתושים ימצאו את דרכם פנימה. אנו מספקים רשתות לכל סוגי החלונות בכל המידות.
הדרך הטובה ביותר בה תצליחו להיפטר מהיתושים היא מניעת הכניסה שלהם אל הבית עם רשתות יתושים.
חברת קליר-מש יודעת להציע רשתות מתאימות לכל סוגי החלונות. הרשתות מותקנות על חלונות הזזה, חלונות צרים וחלונות סלון גדולים.
מה ההבדל בין סוגי הרשתות?
איך רשת נגד יתושים יכולה לעזור לכם?
התקנת רשתות בחלונות הבית חיונית להרחקת חרקים ושאר מזיקים מהבית. איך בוחרים?
איזו רשת מתאימה לחלונות שלי?
רשתות נגד יתושים הינן מצרך חובה, קל וחומר בישראל במזג האוויר החמים אשר קיים כמעט בכל חודשי השנה. התקנת רשתות נגד יתושים בדלת, בבית או בכל מקום אחר הוא פיתרון אידיאלי להימנע מעקיצות ובעיקר להחזיר לנו, דיירי הבית. את השליטה על מה (או יותר נכון מי ) שנכנס עליו לחלל הבית.
רשתות לבית נחשבות הפיתרון הטוב והמתקדם ביותר למניעת כניסה של יתושים, חרקים וצרות אחרות. רשתות לבית נחשבות פריט חובה במדינת ישראל ושימושיות לכל בית הרוצה להבטיח שהחלל הקדוש הזה יהיה נקי מיתושים וחרקים. רשתות לבית נגד יתושים, כל מה שנותר זה רק לבחור ולהתקין.
הנה הגיע הקיץ, וכמובן אי אפשר לשכוח מהיתושים והחרקים שבאים לבית. בין אם זה בגלל אור, בגלל אור או בגלל שסתם בא להם לבקר בבית החמים שלכם, אז לפני שהילד שוב שוכח לסגור את הדלת כאשר הוא נכנס לבית. דלתות רשת. כי אצלנו.. החרקים לא מוזמנים.
לצערנו, מי מאיתנו לא סובל בביתו מיתושים. הם נמצאים בכל פינה ורק מחכים לבוא. במיוחד בישראל בחודשי הקיץ החמים הם רואים את ביתנו כמקום מפלט ומוגן. מגון בטוח שהם יוכלו לחיות שם בשלווה ולהתקיים. אבל לצערם… אנחנו לא מעוניינים בכך. רשתות לחלונות פיתרון אידיאלי לסילוק יתושים מהבית בצורה אפקטיבית שעובדת
טואול - בניית אתרים