שירות לקוחות  054-7380607   050-4277737

מומחים ברשתות שקופות, פרגולות וסגירות חורף מאלומניום


חיפוש :

התקנת רשתות לחלונות

מידע שימושי לקראת התקנת רשתות לחלונות בבית


מזג האוויר החמים של הקיץ כבר בפתח ועמו צפויים להגיע גם השנה היתושים. הם מזמזמים, עוקצים ומפריעים את שנתנו. כולנו מכירים את הלילות בהם אנחנו לא עוצמים עין בגלל יתושים שמעופפים בחדר השינה שלנו או בחדר השינה של הילדים. הדרך להגן על בני הבית מפני יתושים פשוטה מאוד. התקנת רשתות לחלונות תמנע כניסת יתושים ושאר חרקים עוקצים אל הבית. בכל בית בישראל, בכל דירה ובכל בית עסק נמליץ על התקנת רשתות לחלונות נגד יתושים.

אלו סוגי רשתות נגד יתושים יש?

כיום, התקנת רשת לחלונות אינה פוגעת בעיצוב של החדר. מסגרות אלומיניום איכותיות במבחר צבעים מקיפות את הרשתות. הרשת השקופה החדישה של קליר-מש אינה גורעת מעיצוב בחדר ואינה מונעת כניסה של אור או אוויר אל החדר.

איזו רשת מתאימה לחלונות שלי?

חברת קליר-מש היא המקום בו תוכלו למצוא רשת מתאימה לכל חלון. בעבור חלונות הזזה נמליץ על רשתות הזזה שקופות עם מסגרת אלומיניום חזקה. במקרים של חלונות קטנים או חלונות בהם לא ניתן להתקין רשתות הזזה, הפתרון הוא רשת פליסה מתקפלת. ישנן גם רשתות גלילה, רשת גלילה לחלון.

התקנת רשתות לחלונות כדאי להקדים בהתייעצות עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון. הצוות המקצועי של קליר-מש מגיע אל בית הלקוח, בוחן את החלונות, מבצע מדידות, ממליץ על הרשתות המתאימות ביותר ומספק בהתאם הצעת מחיר.


דלת רשת:

אם אתם מתגוררים בבית קרקע ונוהגים להשאיר את הדלת פתוחה בכדי לאוורר את הבית, חשוב יהיה להתקין גם רשתות על הדלתות. דלת רשת תמנע כניסה של חרקים אל הבית ללא צורך בסגירת הדלת ופגיעה באוורור הבית. רשתות של דלתות הן רשתות עבות וחזקות המיועדות למניעת כניסת בעלי חיים אל הבית. ההקפדה על איכות חומרי הגלם תבטיח לכם שימוש נוח ארוך טווח.

היעילות של הרשת להרחקת יתושים:

תפקידה של הרשת הוא בראש ובראשונה למנוע כניסה של חרקים אל הבית. התקנת רשת שקופה רגילה בכל חלונות הבית תבצע את המשימה. במקרים בהם נחוצה לכם רשת למניעת כניסת אבק אל הבית או רשת חזקה למניעת כניסת חתולים וכלבים אל הבית, יש לבחור רשת מיוחדת. 

בניית אתרים - טואול