שירות לקוחות  054-7380607   050-4277737

מומחים ברשתות שקופות, פרגולות וסגירות חורף מאלומניום


חיפוש :

ישנים טוב בלילה עם רשתות נגד יתושים

לקראת עונת הקיץ כבר מופיעים אצלנו בבית היתושים הראשונים. אין בליבנו שמחה לקראת האורחים הטורדנים שמפריעים את שנתנו ועוקצים. לחברת Clear Mesh יש את הפתרון שאתם מחפשים להרחקת היתושים מהבית. החברה מתמחה בייצור והתקנת רשתות נגד יתושים לכל סוגי החלונות וכל סוגי הפתחים. הרשתות כולן עשויות חומרי גלם איכותיים ועמידים בתנאי האקלים הישראלי.

היתרון המשמעותי ביותר של רשתות היתושים שמציעה חברת קליר-מש הוא היותן שקופות. מדובר ברשתות יתושים עשויות חומר שקוף וחזק המונע כניסת חרקים אל הבית, מבלי למנוע כניסה של אור טבעי ומשבי רוח רעננים. הרשת השקופה עשויה סיבים של פוליאסטר וזכוכית המאפשרים כניסת אוויר אל החדר.

אלו רשתות נגד יתושים יש?

פרט לרשת השקופה החדישה והאיכותית שאנחנו מציעים ניתן להזמין גם רשתות רגילות בצבע אפור, רשת חיות, רשתות עם חורים צפופים ורשת אלומיניום. הרשת הרגילה עשויה חומר פי וי סי. רשת החיות היא רשת חזקה עמידה בפני חתולים וכלבים. רשתות עם חורים צפופים מיועדות לצמצום כניסת אבקנים אל הבית במקרים של אלרגיות. רשתות נגד יתושים המותקנות על דלתות תהיינה חזקות ועמידות יותר בהשוואה לרשתות אותן מתקינים בחלונות הבית.

מתי כדאי להזמין?

רשתות נגד יתושים הן מוצר חובה בכל בית בישראל. היתושים נמצאים היום בהיקף זה או אחר בכל אזורי הארץ. גם כאשר הרשויות המקומיות מקפידות על ריסוס נגד יתושים עדיין ישנם יתושים המצליחים לחמוק מחומרי הריסוס, להתרבות ולהפריע את מנוחתנו. רשתות לחלונות ולדלתות הבית ניתן להזמין בכל חודשי השנה. חברת קליר-מש מקפידה על ייצור אישי של רשתות בהתאם למידות מדויקות. על כן, בכדי לקבל במהרה את הרשתות ולהיפרד אחת ולתמיד מהיתושים יש להקדים לבצע הזמנות. הקדימו להתקין את הרשתות כבר בעונת החורף ותיהנו מבית נקי מיתושים, זבובים ושאר חרקים טורדניים.

פתרון לכל חלון:

חברת קליר-מש היא חברה משפחתית בעל ניסיון עשיר בתחום. התאמה מדויקת של רשת למידות הפתח, לצרכים ולציפיות שלכם היא הדרך להבטיח שביעות רצון מלאה. כל הרשתות מיוצרות תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ומלוות בבדיקות איכות קפדניות. הגימור של כל מסגרת יהיה אסתטי. גוון האלומיניום של המסגרת ניתן לבחירה שלכם מתוך מבחר צבעים. 

בניית אתרים - טואול