שירות לקוחות  054-7380607   050-4277737

מומחים ברשתות שקופות, פרגולות וסגירות חורף מאלומניום


חיפוש :

רשתות אקורדיון לבית מעוצב ונקי מחרקים

הרשתות בהן אתם בוחרים היום עתידות לשמש אתכם במהלך השנים הבאות. רשתות בחלונות לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים. הבחירה הנכונה תהיה רשתות שקופות המאפשרות כניסה מקסימלית של אור טבעי אל הבית. חשוב לזכור כי תפקידם של החלונות בבית הוא לאפשר כניסת אוויר, אור וצפייה החוצה בנוף, לא נרצה להתקין רשתות שחוסמות את האור ואת כניסת האוויר לבית.

התאמת הרשתות לחלונות הקיימים:

חברת קליר-מש יודעת להציע רשתות מתאימות לכל סוגי החלונות. הרשתות מותקנות על חלונות הזזה, חלונות צרים וחלונות סלון גדולים. רשתות אקורדיון מיועדות בעיקר לחלונות קטנים. צוות מקצועי יגיע אליכם הביתה, יבחן את החלונות, יקשיב לצרכים ולציפיות שלכם וימליץ על רשתות מתאימות.

איך משפיעות הרשתות על עיצוב הבית?

רשתות אקורדיון משתלבות בבתים מעוצבים מבלי לפגוע בקו העיצוב. יש לכם אפשרות לבחור את צבע הרשת, סגנון הרשת וגודלה. רשתות האקורדיון לא כוללות משקופים ואביזרים בולטים, הן הבחירה הנכונה בעבור אותם חדרים בהם נרצה להתקין רשת יתושים לא מורגשת מבחינה אסתטית. ההמלצה בעבור אלו שמתקינים רשתות יתושים עם מסגרת תהיה בחירה ברשתות שקופות איכותיות וחזקות, מסגרת צרה ובהירה. כדאי לוודא שהרשת בה בחרתם נוחה לתפעול וקלה לניקוי.

סינון של קרני השמש:

רשתות נגד יתושים משמשות גם להגנה מפני קרני השמש החזקות. כאשר מתקינים רשת בחלון של חדר שינה, חדר ילדים או כל חלון בו ישנה קרינה ישירה של השמש כדאי לבחור רשתות עם חומר הגנה מפני קרינת UV.

תחזוקה של הרשתות:

אם בחרתם רשתות אקורדיון איכותיות תוכלו לסגור ולפתוח אותן בקלות בהתאם לצורך. את הרשתות יש לנקות אחת לשבוע בקיץ ואחת לשבועיים בחורף. הצטברות של אבק ולכלוך תגרום לרשתות השקופות לשנות את צבען.

כמה זה עולה?

מחירים של רשתות אקורדיון מושפעים מגודל החלון, עלויות חומרי הגלם ומורכבות עבודת ההתקנה. לקבלת הצעת מחיר ותיאום פגישת ייעוץ צרו קשר עם חברת קליר-מש. רשת איכותית וחזקה שמסננת קרני UV וכוללת תקופת אחריות של שנה תהיה השקעה נבונה לטווח ארוך. עם רשתות בחלונות תוכלו להפסיק לרכוש תכשירים נגד יתושים ולישון טוב בלילה. 

בניית אתרים - טואול