שירות לקוחות  054-7380607   050-4277737

מומחים ברשתות שקופות, פרגולות וסגירות חורף מאלומניום


חיפוש :

רשתות פליסה כפתרון לחלונות צרים ולא שגרתיים

אם חשבתם עד היום שלא ניתן להתקין רשתות יתושים בחלונות הבית שלכם. הגיע הזמן שתכירו מהן רשתות פליסה. הבחירה ברשת פליסה עולה על הפרק במקרים בהם יש צורך במתן מענה לחלונות צרים, וכאשר מעוניינים לקבל מראה אסתטי.

מהי רשת פליסה?

רשת יתושים שמתקפלת כמו אקורדיון בקיפולים קטנים הנאספים אל המשקוף היא רשת פליסה. מדובר ברשת אותה מתקינים ללא מסגרת אלומיניום קשיחה. כאשר הרשת אסופה היא אינה נראית לעין. פתיחה וסגירה של רשתות פליסה מתבצעת בקלות תוך משיכת יד. רשתות הפליסה של חברת קליר-מש מיוצרות תוך שימוש ברשת שקופה איכותית המאפשרת חדירת אור אל החדר וחדירה של משבי אוויר קלים.

כיצד מזמינים?

חברת קליר-מש מספקת רשתות פליסה, רשתות הזזה ושאר סוגים של רשתות לכל החלונות והדלתות. כל הזמנה מתחילה בייעוץ מקצועי בבית הלקוח. פגישת הייעוץ משמשת לבחינת החלונות, הרכבת הצעת מחיר, מתן הסברים על הרשתות הדרושות ולקיחת מידות לייצור הרשתות על פי מידה מדויקת.

מה חשוב לבדוק ברכישת רשתות פליסה לבית?

בכל קנייה של רשתות פליסה עליכם לוודא שמדובר ברשת איכותית, עמידה וחזקה. רשתות איכותיות הן רשתות צפופות יותר, שקופות, יעילות ונוחות לשימוש. ככל שהחורים יותר קטנים והרשת יותר צפופה, כך היכולת שלה למנוע כניסת חרקים אל הבית שלכם גדלה. 

עמידות של רשתות לחלונות נבחנת בימים של מזג אוויר סוער, בהעדר קרעים וחורים גם לאחר כמה שנים של שימוש, בעמידות בפני ילדים קטנים ושריטות/נשיכות של חיות מחמד. בבתים עם חיות מחמד וילדים קטנים כדאי מראש לבחור רשתות חזקות יותר.

התרומה של הרשת לשמירה על בית נקי:

יחד עם מניעת כניסה של חרקים ומזיקים אל הבית, רשתות צפופות מצליחות לצמצם משמעותית גם את כניסת האבק אל הבית. מהר מאוד תמצאו את עצמכם מנקים אבק לעתים רחוקות בלבד. את הרשת כדאי לנקות אחת לשבוע בעזרת סמרטוט לח.

מדוע חשוב לבחור רשתות שקופות?

גם כאשר מדובר ברשתות העתידות לשמש חלונות קטנים וצרים, הבחירה ברשתות שקופות תאפשר כניסת אור טבעי אל החדר. הרשתות השקופות אותן משווקת חברת קליר-מש מרחיקות את החרקים מהבית מבלי לייצור אווירה חשוכה. 

בניית אתרים - טואול