שירות לקוחות  054-7380607   050-4277737

מומחים ברשתות שקופות, פרגולות וסגירות חורף מאלומניום


חיפוש :

רשתות לחלונות - פיתרון אידיאלי לבית

לצערנו, מי מאיתנו לא סובל בביתו מיתושים. הם נמצאים בכל פינה ורק מחכים לבוא. במיוחד בישראל בחודשי הקיץ החמים הם רואים את ביתנו כמקום מפלט ומוגן. מגון בטוח שהם יוכלו לחיות שם בשלווה ולהתקיים. אבל לצערם… אנחנו לא מעוניינים בכך. רשתות לחלונות פיתרון אידיאלי לסילוק יתושים מהבית בצורה אפקטיבית שעובדת

 

רשתות לחלונות נותנות את האפשרות להחדיר אוויר פנימה מבלי להביא ליתושים להיכנס לחלל. התקנה של רשתות לחלונות ימנעו כניסת יתושים וחרקים ויתנו לבית את האוויר הכל כך רצו מבלי לפגוע בסביבה הקדושה שלנו.

 

משפחות רבות מבלות יחדיו זמן איכות יקר לאחר יום עבודה, לימודים או כל עיסוק אחר. כאשר כבר נוצר הזמן להיות ביחד, בין אם זה בסלון, במטבח או בפינת אוכל, הדבר האחרון שאנו רוצים זה מטרד. יתושים וחרקים באים בלי הזמנה, גורמים נזק ומפריעים להווי המשפחתי ובכך יכולים לפגוע בזמן המועט שהמשפחה מבלה יחדיו.

 

בנוסף לבילוי יחדיו עם המשפחה מה עם השעות שאנן מבלים בחדר? אין כמו לישון עם חלון פתוח ולתת לאוויר הלילי להיכנס לחדר, הבעיה היא שרוב הפעמים אנחנו קמים עם סימנים של עקיצות בגוף, לא נעים בכלל.  רשתות לחלונות נותנות לאוויר הנעים להיכנס, עוזרות לישון טוב יותר ובטוח יותר. כל מה שנותר זה להרכיב וליהנות.

 

אנחנו בקליר מאש מאמינים שיש פיתרון לבעיה הזו, רשתות לחלונות נותנות פיתרון אידיאלי לבעיית היתושים והחרקים  בכלל חלל ומשתלבים נהדר בכל מקום. כמובן יש לזכור את שישנה רשת יתושים שקופה שבכלל לא נראית לעין ונותנת גם פיתרון אידיאלי וגם פיתרון עיצובי.

 

אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של רשתות לחלונות בין אם זה רשת רגילה מ- P.V.C, רשת חיות העמידה פי 7 מכל רשת אחרת ועמידה בפני קרעים הנוצרים ע"י בעלי החיים אשר בבית, רשת לאנשים אלרגיים עם חורים צפופים או רשת מאלומנים שלא נשרטת ונקרעת.

 

כל מה שנותר זה לבחור רשתות לחלונות המתאימות לדיירי הבית וסגנון החיים.

קליר מאש - מומחים לרשתות יתושים.

בניית אתרים - טואול